Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Įvyko antrasis teisinių žinių konkurso “Temidė” etapas

Kovo 22 – ąją, Šilalėje, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinėje mokykloje vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis etapas.
Konkurse varžėsi trys Šilalės rajono ir miesto bendrojo lavinimo mokyklų komandos – Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos komanda „2fast4u“, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos komanda „Teisingi-lygūs“ ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda „Abiturientai“.

Komandų laukė šešios užduotys, pareikalavusios ne tik teisinių žinių, bet ir kūrybiškumo, originalumo, estetiškumo, energijos ir išradingumo. Pirmiausia mokiniai pristatė savo komandą, po to sprendė testą, kryžiažodį, pristatė Lietuvos Respublikos teisinės sistemos modulio žaidimą bei konkurso „Temidė“ dienoraštį. Paskutinė užduotis buvo komandos atsisveikinimas. Su užduotimis moksleiviai susidorojo puikiai – pademonstravo išmonę, kūrybiškumą, meninius bei aktorinius sugebėjimus. Konkurso dalyvių pasirodymą ir žinias vertino komisija, kurią sudarė trys policijos pareigūnai, vienas atstovas iš Šilalės rajono apylinkės prokuratūros ir atstovas iš Šilalės rajono savivaldybės administracijos Švietino kultūros ir sporto skyriaus. Komisijos nariai džiaugėsi jaunimo įžvalgumu, gebėjimu orientuotis gyvenimiškose situacijose, menine raiška.
Konkurso „Temidė” nugalėtojais tapo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda „Abiturientai“.

Antroji vieta atiteko Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos komandai „Teisingi-lygūs“,

trečiąją vietą iškovojo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos komanda „2fast4u“.

Visiems konkurso dalyviams policijos pareigūnai įteikė dovanėles ir diplomus.
Konkurso organizatoriai nuoširdžiai dėkoja mokiniams, kurie dalyvavo konkurse, mokytojams, padėjusiems vaikams pasiruošti, taip pat dėkoja ir sirgaliams, kurie audringais šūksniais palaikė savo mokyklos komandą.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariatas.

(Visited 169 times, 1 visits today)
123456