Per parą Šilalėje pareigūnai išaiškino 4 asmenis įvykdžiusius automobilio vagystę

0
16

policijaSavaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai operatyviai išaiškino įvykdytą automobilio vagystę ir sulaikė 4 įtariamuosius.

Šeštadienio rytą apie 9 val. policija iš 52 metų moters gavo pranešimą, kad iš kiemo, esančio Šilalėje, Žemaitės g., buvo pavogtas jos automobilis „Toyota Corolla Verso”. Pareigūnai, pasitelkdami gausias pajėgas, nedelsdami pradėjo tyrimą. Naudojantis kriminalinės žvalgybos duomenimis ir atliekant intensyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, policija nustatė 4 įtariamuosius, kurie galimai įvykdė minėtą nusikalstamą veiką. Sekmadienį apie 16 val. pareigūnai jau turėjo duomenų apie galimą transporto priemonės buvimo vietą. Jie atliko 4 kratas ir sulaikė 4 policijai žinomus asmenis, kurių 3 tauragiškiai ir 1 Pagėgių savivaldybės gyventojas. Tą pačią dieną apie 18 val. pareigūnai aptiko ir ieškotą automobilį. Ardoma transporto priemonė buvo rasta Tauragės r., Gaurės seniūnijoje.

Iš karto po įvykio policijos pareigūnai įtariamuosius sulaikė. Dviem 29-erių, 25-erių ir 36-erių metų vyrams pareikšti įtarimai dėl vagystės. Jiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Policijos turimais duomenimis, asmenys galimai planavo ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų, tačiau operatyviai išaiškinę šią vagystę, pareigūnai užkirto kelią įtariamiesiems ir toliau vykdyti nusikaltimus.

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijos grupės specialistė